Aktualności

Jaki sprzęt PPOŻ jest niezbędny w Twojej firmie? Uchylamy rąbka tajemnicy

Aktualność


Jaki sprzęt PPOŻ jest niezbędny w Twojej firmie? Uchylamy rąbka tajemnicy

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że zadbanie o bezpieczeństwo przeciwpożarowe szczególnie w przedsiębiorstwie produkcyjnym nie należy do najłatwiejszych. Bez obaw! Z pomocą specjalistów przekonasz się, że i Ty bez większych trudności możesz zadbać o wysoki standard w swojej firmie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki wpis wyjaśniający, jaki sprzęt PPOŻ jest niezbędny, aby właściwie zabezpieczyć się przed niebezpiecznymi sytuacjami! Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

 

Sprzęt PPOŻ nie jedno ma imię, czyli co dokładnie do niego zaliczamy

Słysząc słowo sprzęt PPOŻ, pierwsze co przychodzi nam na myśl to gaśnica. Oczywiście jest ona niezbędna! Warto jednak mieć świadomość, że nie jest jedyna! Równie ważne są wszystkie znaki bezpieczeństwa oraz ewakuacyjne. Zamontowane w odpowiednich miejscach wskazują pracownikom drogę ucieczki w chwili zagrożenia. Wśród sprzętu PPOŻ wymienić możemy również instalacje tryskaczowe, a także profesjonalne systemy oddymiania. Ich obecność nie dość, że wynika z obowiązujących przepisów, to dodatkowo pozwala na częściowe uporanie się z pożarem, zanim przyjedzie straż pożarna. Wróćmy jeszcze do gaśnic! Ich wybór pod żadnym pozorem nie może być przypadkowy. Konieczne jest dokładne przeanalizowanie zagrożeń pożarowych w budynku. Dzięki temu sprawdzisz, który rodzaj gaśnicy upora się z powstałym pożarem. Na sam koniec nie możemy zapomnieć o najważniejszym! Sprzęt PPOŻ, jaki powinien znaleźć się w Twojej firmie to również hydranty wewnętrzne, które wraz z gaśnicami podlegają regularnym przeglądom!

 

Z NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ bezpieczeństwo przeciwpożarowe masz zawsze pod kontrolą

Wybór sprzętu PPOŻ przyprawia Cię o prawdziwy zawrót głowy? Bez obaw! Nie musisz przechodzić przez to sam! Nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ służy profesjonalnym doradztwem, ale nie tylko! W naszym zespole znajdują się wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmą się montażem urządzeń spełniającym obowiązujące wymogi prawne. W naszej ofercie znajduje się sprawdzony sprzęt PPOŻ, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala nam na wypracowanie, jak najlepszego rozwiązania przynoszącego oczekiwane rezultaty. Chcesz dowiedzieć się więcej? Już teraz skontaktuj się z naszymi fachowcami! Serdecznie zapraszamy!

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt