Aktualności

Legalizacja gaśnic, czyli usługa niezbędna w Twojej firmie! Dowiedz się więcej

Aktualność


Legalizacja gaśnic, czyli usługa niezbędna w Twojej firmie! Dowiedz się więcej

Prawidłowe działanie sprzętu przeciwpożarowego jest priorytetem w każdej firmie bez wyjątku. Pod żadnym pozorem temat ten nie może zostać zbagatelizowany. Zaniedbanie stanu technicznego wiąże się z wysokimi karami finansowymi, ale nie tylko! Źle działający sprzęt przeciwpożarowy naraża m.in. pracowników na ogromne niebezpieczeństwo. Chcąc niwelować takie sytuacje, przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym szczegółowo została omówiona legalizacja gaśnic. Czytaj dalej i sprawdź, co musisz wiedzieć!

 

Miej kontrolę nad bezpieczeństwem w firmie! Legalizacja gaśnic to Twoje rozwiązanie

Każdy sprzęt przeciwpożarowy wymaga regularnego sprawdzenia stanu technicznego. Zaniedbanie tej kwestii zwiększa zagrożenie w przypadku pożaru. Powszechnie wiadomo, że trzeba zapobiegać takim sytuacjom, zamiast później mierzyć się ze poważnymi skutkami tragedii. Jak wskazują przepisy, legalizacja gaśnic powinna być przeprowadzana co najmniej raz w roku. Usługa ta ma za zadanie wykryć wszelkie nieprawidłowości związane z działaniem poszczególnych części takich jak np. zawleczki. Musisz również pamiętać, że znajdujący się w gaśnicy środek ma swój termin ważności, co również podlega sprawdzeniu! Oczywiście legalizacja gaśnic nie może być przeprowadzona samodzielnie. Konieczne jest zlecenie jej osobom wykwalifikowanym, które po pierwsze wiedzą, co dokładnie podlega ocenie, a dodatkowo posiadają specjalistyczny sprzęt umożliwiającym przeprowadzenie badania. Rzetelnie wykonana usługa kończy się wydanie protokołu, który stanowi potwierdzenie w przypadku możliwych kontroli.

 

Szybka i sprawna legalizacja gaśnic – u boku profesjonalistów to możliwe

Nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ to zespół specjalistów, dla których kwestie związane z wysokim poziomem bezpieczeństwa nie stanowią tajemnic. Z naszej pomocy korzysta wiele firm, do których możesz dołączyć również i Ty. Spełnianie obowiązujących przepisów stawiamy na piedestale. To jednak nie wszystko, co możemy Ci zagwarantować. Stworzona oferta rozbudowana jest o inne usługi z zakresu BHP. Co więcej, w ramach podjętej współpracy zajmujemy się również proponowaniem optymalnych rozwiązań przynoszących szereg korzyści w Twojej firmie. Z nami bezpieczeństwo pracowników i całego przedsiębiorstwa wzniesie się na znacznie wyższy poziom! Sprawdź koniecznie! W celu poznania więcej szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu z fachowcami!

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt