Szkolenia przeciwpożarowe - Warszawa

Świadczymy profesjonalne usługi PPOŻ Warszawa to nasz główny teren działania.


Zobacz Naze realizacje
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Nofire Warszawa

Szkolenia PPOŻ


Szkolenia ppoż. to jeden z podstawowych obowiązków, który spoczywa na wszystkich pracodawcach, prowadzących działalność m.in. na terenie Warszawy. Tematu nie można zaniedbywać, bo dotyczy on istotnej kwestii bezpieczeństwa osób. Przeszkolenie pracowników na wypadek wystąpienia pożaru m.in. minimalizuje ryzyko paniki, która niejednokrotnie jest tak samo groźna, jak samo ogień. Znajomość procedur może nawet w skrajnych przypadkach uratować komuś życie. To tylko najważniejsze powody potwierdzające wagę szkoleń ppoż.

Właśnie dlatego warto zaufać NOFIRE. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w sprawie działań przeciwpożarowych. Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie, a w naszym portfolio możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów. Nad każdym zleceniem pochylamy się indywidualnie. Zawsze staramy się szybko realizować powierzone zadania, bo wiemy, że każda minuta działalności przedsiębiorstwa to konkretne wpływy do jego budżetu. Szkolenia ppoż. w mieście Warszawa organizujemy w sposób maksymalnie komfortowy. Zapewniamy niską cenę usług i profesjonalizm.


Szkolimy stacjonarnie oraz on-line


Naszym klientom z Warszawy dajemy do wyboru dwie opcje szkoleń. Pierwsza obejmuje tradycyjną metodę stacjonarną. W tym przypadku szkolenie przeprowadzamy w umówionym czasie i miejscu. Z pracownikami spotykamy się osobiście, przekazując im najważniejszą wiedzę w przystępny sposób. Zapewniamy także możliwość szkoleń on-line za sprawą specjalnie zaprojektowanego kursu. Został on stworzony z myślą o różnych użytkownikach, aby każdy z nich był w stanie przejść go samodzielnie. Wspomniany e-learning zapewnia maksymalną wygodę, bo czas nauki łatwo elastycznie dopasować do aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa. Taka forma przyswajania informacji jest tak samo skuteczna, jak tradycyjne warsztaty. Należy pamiętać, że szkolenia ppoż. trzeba przeprowadzać okresowo. Obowiązek udziału w takich spotkaniach mają także pracownicy, którzy korzystali z nich już wcześniej.


Efektywne szkolenia ppoż. w Warszawie


Regularne organizowanie szkoleń ppoż. jest obowiązkiem pracodawcy regulowanym przepisami prawnymi. Zwykle jednak podchodzi się do nich jako do przykrego obowiązku. Opracowany przez naszą firmę NOFIRE program szkoleniowy zapewnia otrzymanie dużej dawki wiedzy w przystępny i łatwy do zapamiętania sposób. Dbamy o to, żeby zawiłe przepisy prawne nie przysłoniły słuchaczom najistotniejszych dla nich w razie pożaru kwestii. Wspólnie omówimy indywidualne dla każdej instytucji i firmy zagrożenia przeciwpożarowe. W atrakcyjny i przejrzysty sposób przedstawimy obowiązujące oznakowania dróg ewakuacyjnych oraz sprzętu ppoż. Ogromną wagę przykładamy do klarownego zobrazowania zasad prowadzenia ewakuacji oraz zadań i obowiązków pracowników w momencie wystąpienia zagrożenia. To najważniejsza kwestia, która powinna wszystkim zapadać w pamięć. Podczas efektywnego szkolenia ppoż. w Warszawie nie może również zabraknąć nauki posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym. Ta wiedza pozwala niekiedy uniknąć większego niebezpieczeństwa i „zdusić” pożar w zarodku. Jeżeli zależy Państwu na wyposażeniu swoich pracowników rzetelną i rzeczywistą wiedzę, zapraszamy do współpracy. Naszą kadrę tworzą absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej – inżynierowie pożarnictwa i oficerowie Państwowej Straży Pożarnej, więc mogą być Państwo pewni profesjonalnego, rzeczowego podejścia do omawianych zagadnień.


Zapraszamy do współpracy!


Statystyki


0

Budynki w stałej konserwacji ppoż


0

Sprawdzonych
SSP


0

Wykonanych instrukcji bezpieczestwa pożarowego

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami