Szkolenia przeciwpożarowe - Warszawa

Świadczymy profesjonalne usługi PPOŻ Warszawa to nasz główny teren działania.


Zobacz Naze realizacje
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Nofire Warszawa

Szkolenia PPOŻ


Szkolenia ppoż. to jeden z podstawowych obowiązków, który spoczywa na wszystkich pracodawcach, prowadzących działalność m.in. na terenie Warszawy. Tematu nie można zaniedbywać, bo dotyczy on istotnej kwestii bezpieczeństwa osób. Przeszkolenie pracowników na wypadek wystąpienia pożaru m.in. minimalizuje ryzyko paniki, która niejednokrotnie jest tak samo groźna, jak samo ogień. Znajomość procedur może nawet w skrajnych przypadkach uratować komuś życie. To tylko najważniejsze powody potwierdzające wagę szkoleń ppoż.

Właśnie dlatego warto zaufać NOFIRE. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w sprawie działań przeciwpożarowych. Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie, a w naszym portfolio możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów. Nad każdym zleceniem pochylamy się indywidualnie. Zawsze staramy się szybko realizować powierzone zadania, bo wiemy, że każda minuta działalności przedsiębiorstwa to konkretne wpływy do jego budżetu. Szkolenia ppoż. w mieście Warszawa organizujemy w sposób maksymalnie komfortowy. Zapewniamy niską cenę usług i profesjonalizm.


Szkolimy stacjonarnie oraz on-line


Naszym klientom z Warszawy dajemy do wyboru dwie opcje szkoleń. Pierwsza obejmuje tradycyjną metodę stacjonarną. W tym przypadku szkolenie przeprowadzamy w umówionym czasie i miejscu. Z pracownikami spotykamy się osobiście, przekazując im najważniejszą wiedzę w przystępny sposób. Zapewniamy także możliwość szkoleń on-line za sprawą specjalnie zaprojektowanego kursu. Został on stworzony z myślą o różnych użytkownikach, aby każdy z nich był w stanie przejść go samodzielnie. Wspomniany e-learning zapewnia maksymalną wygodę, bo czas nauki łatwo elastycznie dopasować do aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa. Taka forma przyswajania informacji jest tak samo skuteczna, jak tradycyjne warsztaty. Należy pamiętać, że szkolenia ppoż. trzeba przeprowadzać okresowo. Obowiązek udziału w takich spotkaniach mają także pracownicy, którzy korzystali z nich już wcześniej.


Efektywne szkolenia ppoż. w Warszawie


Regularne organizowanie szkoleń ppoż. jest obowiązkiem pracodawcy regulowanym przepisami prawnymi. Zwykle jednak podchodzi się do nich jako do przykrego obowiązku. Opracowany przez naszą firmę NOFIRE program szkoleniowy zapewnia otrzymanie dużej dawki wiedzy w przystępny i łatwy do zapamiętania sposób. Dbamy o to, żeby zawiłe przepisy prawne nie przysłoniły słuchaczom najistotniejszych dla nich w razie pożaru kwestii. Wspólnie omówimy indywidualne dla każdej instytucji i firmy zagrożenia przeciwpożarowe. W atrakcyjny i przejrzysty sposób przedstawimy obowiązujące oznakowania dróg ewakuacyjnych oraz sprzętu ppoż. Ogromną wagę przykładamy do klarownego zobrazowania zasad prowadzenia ewakuacji oraz zadań i obowiązków pracowników w momencie wystąpienia zagrożenia. To najważniejsza kwestia, która powinna wszystkim zapadać w pamięć. Podczas efektywnego szkolenia ppoż. w Warszawie nie może również zabraknąć nauki posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym. Ta wiedza pozwala niekiedy uniknąć większego niebezpieczeństwa i „zdusić” pożar w zarodku. Jeżeli zależy Państwu na wyposażeniu swoich pracowników rzetelną i rzeczywistą wiedzę, zapraszamy do współpracy. Naszą kadrę tworzą absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej – inżynierowie pożarnictwa i oficerowie Państwowej Straży Pożarnej, więc mogą być Państwo pewni profesjonalnego, rzeczowego podejścia do omawianych zagadnień.


Zapraszamy do współpracy!


Z NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ zrealizujesz szkolenia ppoż w mieście Warszawa, Lublin, Łódź


Obowiązek przeprowadzenia szkoleń ppoż znajduje dwie podstawy prawne. Jedną stanowi kodeks pracy, natomiast drugą ustawa z dnia 24 sierpnia 1991 roku o ochronie przeciwpożarowej. Oczywiście, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami konieczne jest, aby przeprowadzone zostały tylko i wyłącznie przez osoby do tego uprawnione. Nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ przeprowadza szkolenia przeciwpożarowe na terenie takich miast jak Warszawa, Lublin oraz Łódź. W naszym zespole znajdują się nie tylko specjaliści BHP ale również osoby, które ukończyły Szkołę Główną Służby Pożarniczej. Jest to dla Ciebie gwarancją, że wiedza zostanie przekazana na najwyższym poziomie. Wychodzimy naprzeciw stwierdzeniu, że szkolenia ppoż muszą być nudne. Staramy się w jak najprostszy sposób przekazać informacje o zagrożeniach występujących na danym stanowisku, a także pokazujemy jak właściwie używać sprzęt gaśniczy. Naszym głównym celem jest nie tylko dbanie o bezpieczeństwo ale również zadowolenie klientów. Szkolenie przeciwpożarowe prowadzimy w formie stacjonarnej oraz online!

Zadbaj o swoich pracowników i przeprowadź praktycznie szkolenia przeciwpożarowe

Prowadzone przez nas szkolenie przeciwpożarowe jest obowiązkowe! Każda osoba powinna mieć świadomość o tym jak radzić sobie w zagrażającej życiu sytuacji. Podczas pożaru większość wpada w panikę utrudniającą całą akcję ratunkową. Celem naszego szkolenia jest ograniczenie takich zachowań poprzez pokazanie odpowiednich działań. Na życzenie klientów z miasta Warszawa, Lublin lub Łódź prowadzimy również ćwiczenia symulacyjne. Tutaj zobaczenie jak zachowują się pracownicy w czasie niezapowiedzianych alarmów oraz ustalenie ile czasu trwała cała ewakuacja z budynku wskaże co jeszcze należy poprawić. Pamiętaj, że zależność jest bardzo prosta. Im krótszy czas ewakuacji tym mniejsze zagrożenie życia dla wszystkich osób znajdujących się na terenie obiektu. Teoria, teorią, jednak to właśnie praktyka czyni mistrza! Tym właśnie kieruje się nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ. Prowadzone szkolenia przeciwpożarowe staramy się urozmaicić ćwiczeniami praktycznymi, gdzie wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Podczas pożaru z pewnością okażą się bardzo istotne! Skorzystaj z pomocy naszych profesjonalistów. Zadbamy o bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Statystyki


0

Budynki w stałej konserwacji ppoż


0

Sprawdzonych
SSP


0

Wykonanych instrukcji bezpieczestwa pożarowego

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami