Hydranty zewnętrzne


Wstecz

Hydranty zewnętrzne

Sprawna hydrantowa sieć przeciwpożarowa stanowi skuteczne zaopatrzenie w wodę jednostek ochrony przeciwpożarowej podczas pożarów. Właściciele i zarządcy budynków powinni pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 lipca 2009r. w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych, hydranty zewnętrzne powinny być co najmniej raz w roku podawane przeglądom i konserwacji.
NoFire Usługi BHP i PPOŻ wykonuje pomiary wydajności hydrantów zewnętrznych profesjonalnym urządzeniem pomiarowym HYDROTEST marki BIATECH. 
Z przeprowadzonego badania sporządzany jest szczegółowy protokół z oceną stanu instalacji przeciwpożarowej i zaleceniami.

 

Fachowe badanie hydrantów zewnętrznych już teraz dostępne w mieście Warszawa, Lublin, Łódź


Nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ kompleksowo zadba o prawidłowy stan techniczny hydrantów zewnętrznych. Usługa jaką jest badanie hydrantów zewnętrznych realizujemy na terenie takich miast jak Warszawa, Łódź oraz Lublin. Dla nas bezpieczeństwo przeciwpożarowe jest najważniejsze! Poza czuwaniem nad prawidłowym działaniem całego systemu ppoż w żadnym wypadku nie można ominąć hydrantów. Terminy przeglądów są ściśle ustalone przez producenta i większości przypadków nie wynoszą one więcej niż rok. Wykonywane przez nas badanie hydrantów zewnętrznych obejmuje zarówno hydrant nad jak i podziemny. Ocenie poddawana jest szczelność węża, jego ciśnienie oraz wydajność, stan techniczny zaworu hydrantowego. Podczas przeglądu istotne jest również określenie łatwości dostępu do hydrantu oraz jego lokalizację. Przeprowadzone przez nas badanie hydrantów zewnętrznych dokumentujemy w specjalnym protokole zawierającym informacje o sprawności hydrantu oraz jego wszystkich parametrach. Szczególnie istotne jest to, aby wydajność poboru wody hydrantu nie była niższa od tej określonej w przepisach.

Badanie hydrantów zewnętrznych NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ przeprowadzamy od A do Z

Wszyscy zainteresowani z miasta Warszawa, Lublin oraz Łódź mogą liczyć na nasze konkurencyjne ceny. Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Przede wszystkim wyróżnia nas profesjonalizm. Doskonale wiemy, że w kwestii bezpieczeństwa nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek ustępstwa. Dzięki stale zdobywanemu doświadczenia, a co najważniejsze, poszerzaniu specjalistycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas usługi cechowała dbałość o najmniejszy detal. Wydajność hydrantu pełni jedną z najistotniejszych kwestii podczas gaszenia pożaru. Aby mieć pewność, że właściwie określiliśmy jej wartość badanie hydrantów zewnętrznych przeprowadzamy tylko i wyłącznie przy użyciu najlepszych i niezawodnych urządzeń pomiarowych. Nasza wiedza i profesjonalizm w każdym calu o dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. W NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ możesz także liczyć na fachowe doradztwo w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieścisłości. Nasz serwis instalacji przeciwpożarowych obejmuje także pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt