Hydranty wewnętrzne


Wstecz

Hydranty wewnętrzne

Firma NoFire świadczy usługi z zakresu montażu hydrantów wewnętrznych DN25 z wężem półsztywnym oraz DN52 z wężem płasko składanym.

Skład hydrantu:

  • Szafka hydrantowa- w kolorze czerwonym lub białym,
  • Zawór DN 25 Lub DN 52 w wykonaniu mosiężnym lub aluminiowym,
  • Półsztywny wąż hydrantowy DN25 w zakresie długości 20 lub 30 mb, płasko składany wąż DN 52 w zakresie długości 15 lub 20 mb,
  • Prądownica hydrantowa DN25 lub DN52 podłączona na stałe do węża gaśniczego,
  • Bęben hydrantowy dla DN25 lub kosz/kołyska dla DN52,
  • Znak hydrantu wewnętrzny.

 

Wykonaj profesjonalne badanie hydrantów wewnętrznych w mieście Warszawa, Łódź oraz Lublin


W czasie rozległego pożaru kluczowe zadanie pełnią nie tylko hydranty zewnętrzne ale także wewnętrzne. O nich również nie można zapomnieć! Używane są nie tylko przez pracowników straży pożarnej ale także osoby trzecie. Dlatego tak ważne jest ich niezawodne działanie. Nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ wykonuje badanie hydrantów wewnętrznych na terenie miast Warszawa, Łódź oraz Lublin nie tylko w ramach corocznych przeglądów ale także świadczymy fachowa pomoc przed odbiorem nowych budynków przez Straż Pożarną. Z nami wykonasz badanie hydrantów wewnętrznych, ich montaż oraz naprawę. Kompleksowe usługi świadczymy od A do Z, a to wszystko po to, abyś miał gwarancję bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wszystkim zainteresowanym oferujemy konkurencyjne ceny na terenie miasta Warszawa, Lublin oraz Łódź. Nasz wysoko wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby usługa zostaną zrealizowana jak najszybciej w dogodnym dla Ciebie terminie. Co najważniejsze, nie musisz sam pamiętać o kolejnej dacie przeglądu , tym również zajmiemy się my!

Badanie hydrantów wewnętrznych tylko z NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ

Wykonywane przez nas badanie hydrantów wewnętrznych obejmuje nie tylko ocenę stanu technicznego, prawidłowego zamontowania i zaworów hydrantowych. Kontroli poddane są również węże. Niezwykle istotna jest ich szczelność, a także ciśnienie. Muszą one spełniać wszystkie określone przez przepisy wartości wskazujące na ich niezawodność i wytrzymałość. Poza specjalistyczną wiedzą posiadamy także cały potrzebny do wykonania przeglądu sprzęt spełniający wszystkie wymagania. Badanie hydrantów wewnętrznych może zostać wykonane tylko i wyłącznie przez osobę do tego uprawnioną, którą znajdziesz w naszej firmie. Po zrealizowaniu usługi całość potwierdzona zostaje w protokole powykonawczym, gdzie określona zostaje sprawność lub uszkodzenie hydrantu. W przypadku jakichkolwiek niesprawności z NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ zrealizujesz także niezbędne naprawy. Aby jak najlepiej usprawnić bezpieczeństwo na terenie danego obiektu staramy się proponować najnowocześniejsze, a zarazem najwydajniejsze rozwiązania wyróżniające się niezawodność. Z nami wysokie bezpieczeństwo i higienę pracy masz gwarantowaną!

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt