Aktualności

Badanie wydajności hydrantów – przed Tobą zestaw niezbędnych informacji

Aktualność


Badanie wydajności hydrantów – przed Tobą zestaw niezbędnych informacji

Hydranty również są uznawane za sprzęt przeciwpożarowy wymagający regularnych przeglądów. Zgodnie z wymogami zaleca się, aby przeprowadzać je w terminie wskazanym przez producenta. Ważne jednak, aby nie były one wykonywane rzadziej niż raz w roku. Jedną z czynności wykonywanych w czasie przeglądu jest badanie wydajności hydrantów, o którym znacznie więcej informacji znajdziesz w naszym nowym wpisie. Czytaj dalej i zobacz, co powinieneś wiedzieć!

 

Oferujemy badanie wydajności hydrantów! Sprawdź, dlaczego jest tak ważne

Hydranty pełnią jedną z najważniejszych funkcji w czasie pożaru. Ulokowane zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz powinny wyróżniać się nie tylko prawidłowym działaniem, ale również swobodnym dostępem. Niezawodne działanie hydrantów pomaga w opanowaniu pożaru, a tym samym chroni przed jego dalszym rozprzestrzenianiem. Wszystkim zainteresowanym Klientom oferujemy w korzystnej cenie badanie wydajności hydrantów, którego głównym celem jest sprawdzenie ciśnienia. Wartość prawidłowej wydajności hydrantu może być różna w zależności od użytego węża. W ramach prowadzonego przeglądu sprawdzany jest również ogólny stan techniczny hydrantów, w tym węży, zaworów hydrantowych, mocowań itp. Nie bez znaczenia są również oznaczenia informujące o lokalizacji sprzętu. Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującymi przepisami powinny być one dobrze widoczne dla wszystkich osób.

 

Z NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ zyskasz gwarancję bezpieczeństwa na najwyższym poziomie

Pamiętaj, że badanie wydajności hydrantów musi być potwierdzone odpowiednimi protokołami. Jeśli w czasie przeglądu zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowości, będą one uwzględnione w raporcie z obowiązkiem natychmiastowego usunięcia. Zlecając przegląd naszej firmie NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ zyskasz gwarancję, że wszystko zostanie przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów. Co więcej, nasza oferta uwzględnia również wiele innych usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Możemy śmiało powiedzieć, że z naszą pomocą właściwie zadbasz o całą swoją firmę i bezpieczeństwo pracowników. Masz pytania bądź wątpliwości? Nasi fachowcy służą fachowym doradztwem! Serdecznie zapraszamy!

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt