Aktualności

Sprzęt PPOŻ w przedsiębiorstwie produkcyjnym – sprawdź, co musisz posiadać

Aktualność


Sprzęt PPOŻ w przedsiębiorstwie produkcyjnym – sprawdź, co musisz posiadać

 

Prawidłowa ochrona przeciwpożarowa pełni szczególne znaczenie w firmie produkcyjnej, gdzie ryzyko pożaru jest bardzo duże. Głównie wynika to z prowadzonych procesów technologicznych opierających się na wykorzystaniu substancji szczególnie niebezpiecznych oraz wielu maszyn. Chcąc maksymalnie zabezpieczyć się przed pożarem oraz jego przykrymi konsekwencjami musisz skompletować niezbędny sprzęt przeciwpożarowy. Co powinno wchodzić w jego skład? Podpowiedź znajdziesz w artykule poniżej!

 

Niezawodny sprzęt PPOŻ to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa w Twojej firmie

Sprzęt PPOŻ musi być właściwie dobrany do charakteru prowadzonej działalności. Doskonałym tego przykładem są gaśnice. Na rynku można spotkać kilka rodzajów, z czego każda przeznaczona jest do gaszenia zupełnie innych tworzyw. Nasuwa się jeden, a zarazem najważniejszy wniosek – przed zakupem sprzętu przeciwpożarowego oceń, jakie zagrożenia występują w Twoim przedsiębiorstwie! Przejdźmy zatem do wyjaśnienia, co dokładnie zaliczamy do podstawowego sprzętu PPOŻ. Wymienia się tutaj m.in. gaśnice, hydranty, dźwiękową sygnalizację ostrzegawczą, klapy oddymiające oraz koce gaśnicze. Warto także wybierając sprzęt PPOŻ zwrócić uwagę na jego wykonanie, co z kolei przekłada się na niezawodne działanie. Poza wybraniem istotną kwestię pełni jego prawidłowa instalacja. Pamiętaj, że jakiekolwiek niedopatrzenia mogą skutkować błędnym działaniem w najmniej odpowiednim momencie.

 

Wybierz sprzęt PPOŻ od profesjonalistów, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem

Profesjonalny sprzęt PPOŻ wyróżniający się innowacyjną technologią oferuje nasza firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ. Wybierając wyposażenie z najwyższej półki, zyskujesz pewność, że będzie wyróżniał się niezawodnością pomimo upływu czasu, co przełoży się na maksymalne bezpieczeństwo w Twojej firmie. Doskonale wiemy, że w kwestiach ochrony przeciwpożarowej nie ma miejsca nawet na najmniejsze niedociągnięcia. Możemy śmiało powiedzieć, że nasz sprzęt przeciwpożarowy spełnia nie tylko wymagania obowiązujących przepisów prawnych, ale także potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Poza sprzętem oferujemy także regularne przeglądy PPOŻ! Jak widzisz, wspólnie z Tobą zadbamy o bezpieczeństwo firmy oraz pracowników na najwyższym poziomie! Skontaktuj się z nami już dziś!

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt