Audyt PPOŻ Kraków


Wstecz

 

NOFIRE – jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie zapewniania wysokiego poziomu bezpieczeństwa pożarowego. Nasi pracownicy, oprócz bieżących prac i kontroli, wykonują również profesjonalny audyt PPOŻ. Dlatego jeżeli jesteś z miasta Kraków lub najbliższych okolic – ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie. Zamów analizę faktycznego stanu bezpieczeństwa w Twoim budynku i bądź pewien, że w razie niebezpieczeństwa żadne z rozwiązań nie zawiedzie!

 

Wdrażając regularny audyt PPOŻ minimalizujesz ryzyko występowania nieprawidłowości

Wiele osób uważa, że samo posiadanie jakichkolwiek systemów przeciwpożarowych tak na dobrą sprawę jest wystarczające, żeby można było powiedzieć, że dany budynek jest bezpieczny. To złe podejście do tematu, ponieważ każdy system musi być przede wszystkim niezawodny. Moment zagrożenia zdrowia lub życia w wyniku pożaru praktycznie eliminuje możliwość występowania różnego rodzaju nieprawidłowości w rozwiązaniach przeciwpożarowych. Nasz audyt PPOŻ jest więc doskonałą okazją do sprawdzenia, czy zastosowane w Twoim budynku systemy faktycznie gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wykonujemy szczegółową analizę oraz ocenę instalacji, zwracając uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Dzięki temu audyt PPOŻ będzie w stanie wykazać listę rzeczy do natychmiastowego wdrożenia. Stosowanie się do tego typu zaleceń – zwłaszcza jeżeli pochodzą od doświadczonych ekspertów – wyraźnie zwiększy bezpieczeństwo pożarowe budynku oraz każdej osoby, jaka przebywa w placówce.

 

Dlaczego warto zamówić audyt PPOŻ w NOFIRE? Przemawia za nami doświadczenie

Poszukujesz niezawodnego podwykonawcy audytów PPOŻ w mieście Kraków lub okolicach? Nie pozwolimy, aby wybór padł na nierzetelnych i wyłącznie pozornych ekspertów. Zgłoś się do nas. To gwarancja rzetelnego podejścia do kwestii bezpieczeństwa pożarowego. Szczegółowy audyt PPOŻ nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy. Takie prace wykonujemy już od wielu lat. Jesteśmy również doświadczonymi specjalistami w zakresie projektowania instalacji przeciwpożarowych lub dostarczania skutecznych rozwiązań z branży PPOŻ. Dzięki temu doskonale wiemy, jak powinien wyglądać profesjonalny audyt w tej materii. Korzystając z naszej wiedzy oraz zaawansowanych pod względem technicznym narzędzi, wykrywamy i natychmiastowo eliminujemy ewentualne nieprawidłowości w zainstalowanym dla Ciebie systemie. Jeśli wykonujesz audyt PPOŻ regularnie, dbasz o możliwość wykonania błyskawicznej oraz przede wszystkim skutecznej akcji w momencie wystąpienia zagrożenia pożarowego. Kraków i okolice – zapraszamy do kontaktu z nami!

 

[FAQ – najczęściej zadawane pytania]

#1 Jak wygląda profesjonalny audyt PPOŻ w firmie NOFIRE?

W trakcie audytu nasi specjaliści dokładnie weryfikują faktyczny stan bezpieczeństwa pożarowego w budynku. Sprawdzamy również czy jest on dostosowany do aktualnie obowiązujących przepisów pożarowych. Audyt PPOŻ każdorazowo kończy się wykazaniem nieprawidłowości oraz zaleceniami w zakresie poprawy źle funkcjonujących elementów.

#2 Czy audyt PPOŻ wystarczy wykonać tylko raz?

Zdecydowanie nie. Podobnie jak w przypadku przeglądu systemów przeciwpożarowych, tak i audyt PPOŻ powinien być wykonywany okresowo i systematycznie. Tylko tak masz pewność, że Twój budynek spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa pożarowego.

#3 Jak audyt PPOŻ wpływa na decyzję o odszkodowaniu podczas wystąpienia pożaru

Jeżeli w audytowanym przez nas budynku dojdzie do pożaru i poniesionych z tego tytułu szkód, potwierdzenie wykonania przeglądu instalacji minimalizuje ryzyko odmowy wypłaty świadczenia.

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt