Legalizacja gaśnic Kraków


Wstecz

 

Niezależnie od miejsca zastosowania, gaśnice należą do zdecydowanie najpopularniejszych oraz wysoce skutecznych akcesoriów branży przeciwpożarowej. Efektywność ich pracy w przypadkach pożarów uzależniona jest od wielu czynników. Jako osoba zarządzająca obiektem, nie możesz sobie pozwolić na to, żeby gaśnica była zwyczajnie niesprawna. Utrzymywanie jej w nienagannym stanie technicznym należy więc do Twoich obowiązków. Profesjonalna legalizacja gaśnic stanowi coś, co powinno Cię zainteresować. Zwłaszcza, jeżeli zamieszkujesz Kraków lub najbliższe okolice tego miasta. To właśnie tam kierowana jest przedstawiana tutaj oferta!

 

Zamów przegląd gaśnic u lidera branży w mieście Kraków

Najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa w Twoim budynku będzie czymś, na czym nie możesz oszczędzać. Zatrudnienie pozornych ekspertów do tego typu pracy może mieć opłakane w skutkach konsekwencje. Zależy Ci na profesjonalizmie oraz rzetelnym podejściu do tematu? Doskonale się składa. Nasza firma NOFIRE z oddziałem w mieście Kraków przygotowała dla Ciebie wyjątkową ofertę. Pełna legalizacja gaśnic wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem obejmuje ogólną ocenę stanu zewnętrznego sprzętu oraz weryfikacje wszystkich plomb, zawleczek czy samego węża. Co ważne, przegląd gaśnicy sprawdza również miejsce, gdzie została ona zamieszczona i prawidłowość wykonanego zamontowania. Dzięki nam otrzymujesz stuprocentową pewność, że w przypadku konieczności użycia gaśnicy, będzie ona niezawodna! Na jakiekolwiek niedopatrzenia w takich sytuacjach po prostu nie ma miejsca!

 

Przegląd gaśnic to czynność, którą zajmujemy się od wielu lat

I właśnie na naszym doświadczeniu zbudowaliśmy profesjonalny zespół, gotowy nieść pomoc w zakresie legalizacji gaśnic w mieście Kraków oraz najbliższych okolicach. Obowiązujące aktualnie w Polsce przepisy pożarowe mamy w przysłowiowym małym palcu. Dodatkowo śledzimy każdą nowelizację prawa czy rozwój nowoczesnych rozwiązań technicznych w reprezentowanej przez nas branży. Dzięki temu legalizacja gaśnic to nie tylko zweryfikowanie kondycji sprzętu, ale również profesjonalne doradztwo. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Nie pozwolimy, żeby przegląd gaśnicy wykonywany w Twoim budynku odbiegał od międzynarodowych norm. Każdą wizytę kończymy wystawieniem odpowiedniego protokołu oraz naklejeniem kontrolnej naklejki na gaśnicę. Znajdziesz tam chociażby kolejny termin obowiązkowej legalizacji. Jeżeli będziesz go przestrzegać i wybierzesz pracowników NOFIRE, Twoja gaśnica zagwarantuje Tobie oraz innym osobom w budynku maksymalni wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

[FAQ – najczęściej zadawane pytania]

#1 Czy coroczna legalizacja gaśnic jest obowiązkowa?

Tak. Przegląd gaśnic i jego coroczne wykonanie uregulowany jest przez polskie prawo. Użycie wadliwej gaśnicy może poskutkować wysokimi karami finansowymi. O konsekwencjach w postaci braku eliminacji zagrożenia w trakcie pożaru nie wspominając.

#2 Czy przegląd gaśnicy w budynku mogę wykonać samodzielnie?

Nie. Aby wykonana legalizacja gaśnic była uznana za odbytą, powinna być wykonywana przez doświadczonych specjalistów, posiadających odpowiednie uprawnienia. Dodatkowo, każdy przegląd musi zakończyć się uzupełnieniem protokołu, do którego dostęp mają wyłącznie certyfikowani pracownicy firm, takich jak NOFIRE.

#3 Chcę wykonać przegląd gaśnicy. Gdzie muszę to zgłosić?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie internetowej firmy. Resztą formalności oraz samą legalizacją środka gaśniczego zajmiemy się my!

 

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt