Przegląd hydrantów Kraków


Wstecz

 

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, minimum raz w roku zarządcy obiektów muszą wykonać profesjonalny przegląd hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Nie możesz jednak tego typu prac rozpocząć samodzielnie. W takim wypadku niezbędna będzie pomoc specjalistów. Jeżeli poszukujesz doświadczonych ekspertów w mieście Kraków, poświęć chwilkę czasu na zapoznanie się z naszą ofertą. Szczegółowy przegląd hydrantów wykonujemy już od wielu lat. Chcesz spełnić wiszące nad Tobą wymagania prawne – zadzwoń. Podejdziemy do tematu maksymalnie rzetelnie!

 

Profesjonalny przegląd hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych od A do Z

Kiedy w zarządzanym przez Ciebie budynku dojdzie do pożaru, musisz mieć pod ręką wyłącznie sprawdzone i skuteczne w swoim działaniu narzędzia. Hydranty w takich przypadkach pełnią wręcz kluczową rolę zaopatrzenia jednostek ochrony przeciwpożarowych w wodę. Ich niezawodność regulują obowiązujące w Polsce przepisy, dlatego powinieneś wykonywać przegląd hydrantów przynajmniej raz do roku. Zleć to zadanie nam, wykwalifikowanym ekspertom i liderowi branży PPOŻ w mieście Kraków. Przez lata zasłynęliśmy z drobiazgowego podejścia to badań nie tylko zewnętrznych, ale również i wewnętrznych hydrantów. Szczegółowość i dbałość o najmniejsze detale sprawia, że weryfikowane przez naszych pracowników rozwiązania charakteryzują się pełną niezawodnością w przypadku konieczności ich użycia. W kwestii bezpieczeństwa nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek ustępstwa. Profesjonalny przegląd hydrantów jest tego przykładem!

 

Jak wygląda przegląd hydrantów w NOFIRE? Zapraszamy za kulisy naszej pracy!

Czasem nawet pozornie nieistotna nieprawidłowość może poskutkować brakiem możliwości użycia rozwiązania, jakie może uratować życie człowieka w trakcie zagrożenia pożarowego. O niezwykle istotnej roli hydrantów zewnętrznych oraz wewnętrznych prawdopodobnie nie musimy już nikogo przekonywać. Zadaniem leżącym po stronie naszych specjalistów jest zweryfikowanie absolutnie wszystkich kwestii technicznych oraz zapewnienie Ciebie, że każdy hydrant jest gotowy do użycia w sposób bezpieczny oraz skuteczny. Przegląd hydrantów w NOFIRE uwzględnia więc ocenę szczelności, jakości ciśnienia wody, wydajność i ogólny stan techniczny komponentu. Sprawdzamy również łatwość dostępu do hydrantu oraz jego lokalizację względem kluczowych miejsc w Twoim budynku. Tak wykonany przegląd hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych gwarantuje nie tylko maksymalne dopasowanie do obowiązujących przepisów czy norm, ale także gotowość do pracy w sytuacjach zagrożenia życia.

 

[FAQ – najczęściej zadawane pytania]

#1 Czy przy przeglądzie mogę liczyć na doradztwo w zakresie wykluczeń problemów?

Tak. Każdy przegląd hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych obejmuje szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego i sposobu działania komponentu oraz wskazanie ewentualnych poprawek, jakie należy wdrożyć, aby przestrzegać aktualnie obowiązujące prawo.

#2 Czy za niewykonanie przeglądu w terminie grozi mi jakaś kara?


Tak. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 lipca 2009r. w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych, za brak wykonania przeglądu hydrantu może zostać nałożona kara finansowa podczas kontroli.

#3 Czy firma NOFIRE wystawia zaświadczenia odbytego przeglądu hydrantów?

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Każdy pozytywnie zakończony przegląd zostanie odpowiednio udokumentowany poprzez wystawienie stosownego zaświadczenia. Jest ono wiążące w przypadku następujących po przeglądzie kontroli.

 

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt