Szkolenia PPOŻ Kraków


Wstecz

 

Przez lata funkcjonowania w branży PPOŻ zbieraliśmy cenne doświadczenie. Braliśmy również udział w specjalistycznych warsztatach, zwiększając poziom własnej wiedzy. Teraz jesteśmy gotowi przekazać ją Tobie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na szkolenia PPOŻ w mieście Kraków oraz najbliższych okolicach. Na zajęciach teoretycznych i praktycznych opowiemy Ci o istotnych krokach, jakie należy podjąć, aby w firmie, budynku czy organizacji zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia pożaru. Nie czekaj – zapisz się już teraz!

 

Szkolenia PPOŻ opieramy o własne, wieloletnie doświadczenie w branży

Od lat z powodzeniem projektujemy systemy przeciwpożarowe, wykonujemy również audyty oraz okresowe kontrole każdego elementu, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w trakcie pożarów. W swojej stałej opiece mamy kilkaset budynków. Tyle samo wykonanych instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że jako firma NOFIRE o pożarach i ochronie przed tego typu zagrożeniami wiemy już wszystko! Do tego potrafimy profesjonalnie doradzać. Dlatego też nasze szkolenia przeciwpożarowe to doskonały sposób, żeby kompleksowo poznać w praktyce sposób postępowania na wypadek pożaru. Przedstawimy Ci także najważniejsze kwestie w zakresie przestrzegania przepisów i prawidłowego użytkowania gaśnic lub innego podręcznego sprzętu gaśniczego. Naszą wiedzę podajemy w przystępnej formie. Całość jest doceniana przez naszych dotychczasowych kursantów. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i czerp wiedzę od prawdziwych liderów branży w mieście Kraków i okolicach.

 

Jak wyglądają szkolenia przeciwpożarowe w NOFIRE

Profesjonalne szkolenia PPOŻ w NOFIRE składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Bazując na zdobytym przez lata doświadczeniu oraz własnej wiedzy, przekazujemy informacje dla naszych Kursantów w sposób maksymalnie zrozumiały. Nie unikamy jednak wchodzenia w ważne szczegóły, dzięki temu otrzymujesz od nas najważniejszą wiedzę, jaką następnie przekładamy na praktyczne działania. Szkolenia przeciwpożarowe obejmują absolutnie każdy aspekt gwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa pożarowego w budynkach. Pokazujemy, do czego będą zobowiązani nasi kursanci w zakresie obowiązującego w Polsce prawa, przedstawiamy skuteczne sposoby zachowywania się w trakcie zagrożenia pożarowego oraz metody zabezpieczenia placówki przed rozproszeniem się ognia. Na warsztatach poznasz również podstawowe wyposażenie dla Twojego budynku oraz zaawansowaną obsługę akcesoriów przeciwpożarowych.

 

[FAQ – najczęściej zadawane pytania]

#1 Czy szkolenia przeciwpożarowe dla pracowników firm są obowiązkowe?

Zdecydowanie! Przeprowadzenie takiego szkolenia reguluje kodeks pracy oraz ustawa o ochronie przeciwpożarowej z dnia 24 sierpnia 1991 roku. Brak tego typu zajęć dla pracowników i personelu może skutkować dotkliwą karą finansową.

#2 Czy szkolenia PPOŻ powinny być przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów?

Tak. Samodzielne prowadzenie szkoleń w zakresie postępowania i ochrony przeciwpożarowej nie jest wiążące w świetle prawa. Nasza firma NOFIRE posiada udokumentowane kompetencje do przeprowadzenia szkolenia przeciwpożarowego w Twojej firmie.

#3 Czy szkolenia przeciwpożarowe w NOFIRE przeprowadzane są w formie praktycznej?

Tak. Chcąc kompleksowo podejść do tematu, oprócz wiedzy stricte teoretycznej, pokazujemy także praktykę w zastosowaniu konkretnych rozwiązań czy podręcznego sprzętu gaśniczego.

 

Nasi KlienciW razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

Kontakt